Topení, kotle a zařízení

Topení, kotle, ohřev vody a regulace od tuzemských
a zahraničních výrobců

  Úvodem     Kontakt     Kontaktní formulář  
  Ceny paliv     Info o zboží     Výstavy  
Tipy, novinky a články o topení
Přeprava zboží


 Objemné zboží doručujeme auty s plošinou.

  1. Přeprava veškerého zboží v e-shopu se dodává NA DOBÍRKU do místa určení. Zboží zaplatíte při jeho převzetí řidiči, případně doručovateli u pošty.

  2. Přeprava zboží se uskutečňuje podle druhu, velikosti, váhy a také dodavatele jednotlivých položek zboží. Může se jednat o dopravu přepravní službou PPL (Profesional Parcel Logistik), TOPTRANZ, Českou poštu, vlastní dopravu jednotlivých dodavatelů apod.
    Cena a způsob dopravy jsou  uvedeny u jednotlivých položek zboží.

  3. Den kdy bude zboží doručeno Vám bude sdělen min. den předem. Proto zadávejte dodací adresu tam, kde je někdo pořád k dispozici (do práce, sousedům, k rodičům apod.). Řidič na Vás bude mít telefon a v případě potřeby Vám zavolá.

  4. Kupující je povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů a zboží, počet balíků a v případě jakýchkoliv závad neprodleně oznámit přepravci je nutné ihned vyhotovit spolu s přepravní firmou záznam o poškození a případně se spojit s prodejcem, který vzniklou situaci vyřeší. Pozdější reklamace mechanického poškození výrobku již není možné uznat !

  5. Pokud není daňový doklad (faktura) přiložen u dodaného zboží, bude Vám doručen následně poštou. 
  WAP RSS      Zajímavé výměnné odkazy | © 2008 powered by  David-Studio.net