DETAIL ZBOŽÍ - TISK
trubka-25-cerna - detail
Trubka 180 mm/25 cm/2 mm
Na zboží je sleva
Materiál: 2 mm ocelový plech
Průměr [mm]: 180
Barva: černá
Tepelná odolnost [°C]: 1000
Délka [cm]: 25
Délka překrytí [mm]: 50
Distributor pro ČR a SR: HS Flamingo s.r.o.
Čistící otvor: Ne
Klapka: Ne
Tloušťka [mm]: 2
Původní cena: 519 Kč
Cena bez DPH: 421 kč
Cena s DPH: 509 kč
DPH: 21 %
Skladem: 0
Popis:

Ocelové kouřovody jsou určeny k viditelnému připojení zdrojů tepla na tuhá paliva (např. kotle na tuhá paliva, krbová, kachlová a jím podobná kamna) do komína, do prostředí obyčejného, bez nebezpečí výbuchu a přítomnosti par těkavých látek (dle ČSN 332003). Ocelové kouřovody jsou vyrobeny z 2mm plechu. V místnosti, ve které je zdroj vytápění instalován, musí být zajištěn přívod čerstvého vzduchu netěsnostmi oken a dveří. Není-li tomu tak, musí se do místnosti zajistit dostatečný přívod čerstvého vzduchu průřezem, který odpovídá alespoň průřezu použitého kouřovodu zvětšeného o 10%.

Kouřovody jsou vyráběné z 2mm ocelového plechu a lakovány senotermním lakem odolným proti vysokým teplotám (do 400°C) v barvě černé. Jsou určeny k viditelnému připojení zdrojů tepla (např. kotle na tuhá paliva, krbová, kachlová a jím podobná kamna do komína). Široký sortiment dílů včetně zajišťuje snadné a pohodlné sestavení kouřové cesty. Kouřovody jsou vyráběny v České republice. Certifikováno EN 1856-2.

Popisek v kartě:
Ocelové kouřovody jsou určeny k viditelnému připojení zdrojů tepla na tuhá paliva (např. kotle na tuhá paliva, krbová, kachlová a jím podobná kamna) do komína, do prostředí obyčejn...
  Další fotografie

trubky-cerne - náhled náhled