skládací stan Steel-Line 3x3m
Náhled

Stan Steel-Line 3x3m

sleva
Záruční doba: 24 měsíců
Rozměr: 3x3m
Použití: reklamní, prodejní či veletržní účely
Původní cena: 7909 Kč
Cena bez DPH: 6210 kč
Cena s DPH: 7514 kč
DPH: 21 %
Dostupnost: 10 dní

Tisk      Odeslat dotaz      Doporučit přátelům
Možnosti dodání zboží:
 ks 
  Popis Stan Steel-Line 3x3m
Skládací stan vhodný jako reklamní, prodejní či veletržní stánek. Stany jsou oblíbené také při sportovních událostech, automobilových soutěžích, vinobraní, na jarmarcích, při hudebních akcích apod.   

Plachta je z vysoce kvalitního polyesteru 600D, uvnitř PVC, odolné vodě až 1000 mm vodního sloupce, odolný UV záření, ohnivzdorný dle CPAI-84. 


Součástí dodávky je:
  • konstrukce + střešní plachta
  • kvalitní taška na konstrukci a střešní díl
  • napínací lana
  • stanové kolíky pro ukotvení
  Montáž výrobku nebo rozvoz paliva zajistíme v těchto krajích nebo okresech Stan Steel-Line 3x3m


  Detailní popis zboží Stan Steel-Line 3x3m
Steel-Line Konstrukce práškově lakovaná ocel, profil 30 x 30 x 0,8 mm,nůžková konstrukce 13 x 23 mm

Střešní opláštění tvoří vysoce hodnotný polyester s teflonovou vnější a PVC vnitřní vrstvou pro nejdokonalejší odvod vody.

Švy jsou vodotěsné a zabraňují průniku vody.
V každém roku střešního opláštění se nachází upevňovací očka k upnutí pomocí lan, jakož i suché zipy pro upevnění střešního opláštění na kostru stanu.

Uprostřed volánu střešního opláštění se nachází upínací pásky pro pevné upnutí a tím lze při dešti zabránit shromažďování vody na střeše stanu. 

Informace k montáži

Tyto skládací stany se vyznačují vysoce kvalitním provedením spolu se snadnou montáží a přepravou. Potisk opláštění lze realizovat pomocí různých technologií, proto jsou stany vhodné jako reklamní, prodejní či veletržní stánky.

·         Díky nůžkové konstrukci střechy lze skládací stany postavit rychle a snadno – BEZ jakéhokoli nářadí a to během 2 minut.

·         Kompaktní rozměry ve složeném stavu o pouhých 156 cm umožňují přepravu stanů v téměř jakémkoli osobním voze.

·         Díky rozmanitému příslušenství, mezi které patří postranní stěny s okny/bez oken, zátěže nebo také vysoce kvalitní potisk nacházejí stany své uplatnění především v profesionálním nasazení jako veletržní nebo prodejní stánky.

·         Profesionální provedení z vysoce kvalitního hliníku a vodotěsným opláštěním.
  Technické parametry Stan Steel-Line 3x3m

Barva - základní provedení: základních 9 barev

 
  Další fotografie Stan Steel-Line 3x3m

nabídka barev náhled montáž stanu náhled taška s konstrukcí a střešním dílem náhled různá provedení stanu náhled barevné provedení - starobílá náhled barevné provedení - bordó náhled barevné provedení - černá náhled barevné provedení - červená náhled barevné provedení - modrá náhled barevné provedení - písek náhled použité profily náhled vzorkovník náhled plachta odolná vodě i ÚV záření náhled spojovací kříže s masivním šroubovým spojem náhled konstrukce stanů náhled konstrukce stanů náhled spojovací tyče náhled uzávěr z plastu odolného proti úderu náhled taška na kolečkách - není součástí dodávky náhled zátěž s pískem nebo vodou - není součástí dodávky náhled podlaha - není součástí dodávky  náhled podlaha - není součástí dodávky  náhled detail podlahy - není součástí dodávky náhled podlaha - není součástí dodávky  náhled podlaha - není součástí dodávky  náhled pohled do střechy náhled prodejní stánek náhled
 

KOŠÍK PRÁZDNÝ


Email:  
Heslo:  
Poslat hesloNovinky

2018-02-04 12:02:19

MASTER-XL-61
   MASTER XL 61 - profesionální infračervené olejové topidlo

 

 


 

 

 Komínová stříška NAPOLEON

   WAP RSS      Zajímavé výměnné odkazy | © 2008 powered by  David-Studio.net